אנשים מספרים

אנשים מספרים על תהליכים שעברו ועל השינויים בעקבותיהם 

דליה: יצאתי מחוזקת ועם תובנות משמעותיות
רוצה לפרגן מכל הלב על מפגש מיוחד ומדהים של עבודת העצמה עם זכרונות ילדות. יצאתי מחוזקת ועם תובנות משמעותיות שעזרו לי לתת מקום לקשת שלמה של רגשות ולשחרר תקיעויות וגם עם חומר לעבודה ומחשבה.
שירה, בסבלנות, חיוך, הקשבה ייחודית ומקצועיות, שזרה אותם כמו קוסמת וחברה את התמצית הייחודית שבהם, לתוך חיי בהווה וגם בעתיד. מודה לך ומודה לעצמי שאפשרתי לעצמי לקבל עזרה.
ממליצה לכל אחד לתת לעצמו את ההזדמנות הזו.
דליה, מטפלת באומנות.
דינה: באתי עם קושי בהווה, יצאתי למסע בעבר וקבלתי מתנות לעתיד
הגעתי לפגישה עם תחושת מועקה ומתח בגלל קושי בחיים שלי בהווה. בתהליך עדין, מקצועי, מלא עידוד והקשבה הצלחנו ביחד לשזור את הקצוות של הסיפורים מהעבר וההווה ולמצוא את המשותף ביניהם. הדגש היה בעיקר על החוזקות שלי ועל איך אני יכולה להשתמש בהן כדי להתמודד עם המצב בהווה.
המפגש הזה חיזק אותי ונתן לי מוטיבציה להמשיך ולטפל בעצמי כדי שאוכל להמשיך ולטפל גם באחרים.
כשעובדים עם חיוך, סבלנות, הרבה ידע וכלים מגוונים, זה פשוט עובד.
אירית: יצאתי עם החלטה לטפל בעצמי סוף סוף
ערב חשיפה לכלי המיוחד הזה- זכרונות ילדות. קבלנו הזדמנות נדירה להעלות זכרונות ילדות ולמצוא בהם אוצרות אמיתיים. המרחב השמור והתומך שנוצר בקבוצה בזכות הנחיה רגישה ומעצימה, איפשר לי להעלות זכרונות בלי חשש ולמצוא חוזקות ויכולות שהם לגמרי שלי ויאפשרו לי להתמודד עם המציאות המורכבת בחיים שלי. יצאתי עם ההחלטה, שאחרי כל השנים שטפלתי באחרים, הגיע הזמן לטפל גם בעצמי סוף סוף. ממליצה לכל אחד לתת לעצמו את המתנה הזו ולצלול עם שירה לתוך זכרונות הילדות שלו. אני מצאתי שם אוצר של ממש.
אירית, מורה לחינוך מיוחד
נאוה: קיבלתי מהסדנה הרבה מעבר למה שציפיתי
לפני הסדנה, חשבתי לעצמי - מה כבר יכול לקרות בסדנה חד-פעמית. הגעתי, השתתפתי ומרגע לרגע הבנתי את העוצמה של הכלים הטיפוליים בהם שירה השתמשה בסדנה הזו. האוירה הקבוצתית שנוצרה כבר בתרגיל הראשון אפשרה לכולנו להפתח ולשתף ולעבור חוויה רגשית משמעותית אפילו במפגש כזה חד-פעמי.
אני בטוחה שהשתתפות בקבוצה כזו, שתמשך מספר מפגשים יכול להווצר תהליך משמעותי של שינוי אצל כל המשתתפים. אני כבר מחכה לסדנת ההמשך.

רגע... רגע... עוד משהו קטן, אבל שווה...

לפני שניפרד – אני מזמינה אותך לעשות עוד 3 דברים חשובים

להכנס לבלוג “בקשר לחיים” כדי לקרוא את המאמרים וליהנות מתכנים מעשירים ומעוררי מחשבה בנושאים הקשורים לטיפול, לחיים ולמה שביניהם.

להוריד את “האוצר שבתוכי”– המדריך לזיהוי החוזקות והיכולות הייחודיות שבך. מתאים לאנשי מקצועות הטיפול ולכל המתמודדים עם מצבים מאתגרים בחיים. 

להצטרף אלי לדף הפייסבוק שירה רות הרפז- פסיכותרפיה בכלים שלובים ולהתעדכן במידע נוסף, נקודות מעניינות למחשבה ועוד הזדמנויות להתחזק ולצמוח. 

מפגשים בקשר לחיים

להקשיב.  לתמוך.  לטפל.

לצעד הראשון שלכם בדרך לחיים מלאים, מהנים ומשמעותיים


צרו קשר או התקשרו עכשיו:

052-2784639

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן